Úvod arrow Aktuality
Piatok, 10 november 2017

Vianoce sa blížia

Image

Milí rodičia a detičky,

Vianoce sa blížia a Vy sa pýtate ako sa bude plávať na konci roka.

Takže plávame do štvrtka 21. decembra 2017 (vrátane) a opäť začneme v stredu 3. januára 2018.

Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce

 
Nedeľa, 05 november 2017

Union poskytuje príspevok na kurz plávania pre bábätká

Zdravotná poisťovňa Union poskytuje deťom do 18 mesiacov príspevok na kurz plávania vo výške 30 Eur.

Viac informácii najdete na stránke poisťovne prispevok na kurz plávania pre bábätká

 
Utorok, 15 august 2017

Nový cenník kurzov

Už 19 rokov sa Detskému centru Hviezdica darí napĺňať ambíciu vo všetkých smeroch vychádzať potrebám Vašich detí organizovaním kurzov plávania a cvičenia. Tieto aktivity sú investíciou do telesného a duševného rozvoja Vašich detí.

Z vlastných skúseností poznáme situáciu rodín s bábätkami a preto sa snažíme aby cena za kurzy bola najnižšia ako je len možná, pri súčasnom poskytnutí najvyššej kvality.

Najväčšou položkou ceny za kurz je prenájom bazéna a spotreba energií pre zabezpečenie 32ºC teplej vody. Technologické zariadenia ako čerpadlá, filtrácia, automatika na úpravu vody, odvlhčovače, kotle a vzduchotechnika bežia nonstop 24 hodín denne už 9 rokov a preto majiteľ objektu rozhodol o zvýšení nájomného, aby sa vytváral fond na obnovu týchto zariadení.

Tieto zariadenia nie sú lacné a preto aj zvýšenie nájmu je o 22%.

Cenu kurzov sme nemenili 5 rokov. Od 1.8.2017 sme však museli pristúpiť k zvýšeniu v priemere o 8%. Zároveň sme pre deti, ktoré vychodia kurz bez vymeškania lekcie, zvýšili zľavu na ďalší kurz v priemere o 14%.

Porovnali sme nové ceny kurzov s ostatnými poskytovateľmi plávania bábätok a ukázalo sa, že aj naďalej patríme k cenovo najdostupnejším detským centrám plávania.

Veríme, že objastnenie situácie cez fakty prispeje k pochopeniu úpravy cenníka a že nám aj naďalej zachováte Vašu priazeň.

Ďakujeme!

Hviezdica

 
Piatok, 22 apríl 2016

Cvičenie pre tehotné vo vode

Pohyb - cvičenie je počas gravidity, či už vo vode alebo na suchu dôležitá súčasť duševnej a telesnej prípravy ženy na pôrod. Je na báze dobrovoľnosti a budúce mamičky, by sa na nej mali zúčastňovať i kvôli svojej celkovej pohode a hlavne z lásky k svojmu budúcemu dieťatku.

Toto cvičenie je vynikajúcou pohybovou aktivitou pre budúce mamičky od ukončeného 12. týždňa do 38. týždňa.

Prebieha v bazéne so špeciálne upravenou vodou, bezpečnou aj pre tehotné ženy. Voda vás  pri cvičení nadnáša  a tak šetrí vaše kĺby. Blahodárne vplýva na vaše telo a psychiku a má veľmi priaznivý vplyv aj na dieťatko.

Cvičenie odborne vedie inštruktorka, ktorá správne dávkuje cvičenia na jednotlivé svalové skupiny. Používané cvičenia sú nenáročné a majú výborný regeneračný a antistresový účinok. Vychádzame z individuálnych podmienok, aby nebola ohrozená bezpečnosť plodu a zdravie matky. Zameriavame sa na uvoľňovanie kĺbov, ale aj posilňovanie svalových skupín a problémových partií chrbtice. Cieľom je zachovanie aktívnej pohyblivosti budúcej mamičky až do vysokého štádia gravidity. Cvičenie podporuje dýchanie, masíruje svaly, lymfatický systém, takže je vynikajúce tiež pre ženy, ktoré majú problémy s opuchmi nôh.

Lekcia trvá 40 minút a v bazéne je maximálne 6 tehuliek. V bazéne sa príjemne uvoľníte, zrelaxujete a urobíte niečo pre seba aj svoje dieťatko.

V prípade záujmu sa môžete prihlásiť, prípadne získať ďalšie informácie u inštruktorky Mgr. Anny Mientusovej Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

 
Utorok, 12 november 2013

Kedy začínajú nové kurzy?

Nakoľko veľa mamičiek sa pýta na začiatok nových kurzov plávania dojčiat a batoliat, nedá mi napísať o tom niekoľko slov.

Termín otvorenia kurzu nemáme pevne stanovený, pretože závisí od počtu a veku bábätok, ktoré majú záujem o plávanie. Každý mesiac otvárame minimálne jeden nový kurz a nemusí to byť vždy len na začiatku mesiaca.

Postup pri nahlásení nového bábätka:
Rodič nám nahlási meno dieťaťka, dátum narodenia, číslo telefónu mailom alebo telefonicky a my ho zapíšeme do zoznamu záujemcov. Keď sa vytvorí skupina minimálne 5 a maximálne 7 detí podobného veku, potom Vás budeme kontaktovať a dáme Vám vedieť kedy začne kurz a Vy potvrdíte, či môžete prísť.

Na prvú hodinu si prineste pre Vás aj Vaše bábätko plavky, osušku, mydlo a prezúvky k bazénu. Kvalitné plavky pre bábätko zoženiete aj u nás za 10€. Dieťaťku môžete zobrať aj niečo na jedenie.

Na hodinu Vám stačí prísť 5 minút pred začiatkom a na úvod sa dozviete všetko o priebehu kurzu a čo môžete od neho očakávať. Potom pôjdete plávať do bazéna a podľa toho, ako sa bude Vašemu bábätku páčiť, si vyberiete z rôznych druhov kurzov, ktoré sa líšia svojou dĺžkou a či chcete iba plávať alebo mať pred plávaním aj cvičenie.

Tešíme sa na Vás !
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 9 z 17
Infolinka
Infolinka: 0948 527 183
Po-Pia, 9.00-17.00 hod.
Ďalšia ponuka
Stiahnite si
Zaujímavosti
Partneri
Fotogaléria
Videogaléria
Návštevná kniha
Najnovšie aktuality
Kto má dnes sviatok?
Utorok, 21. november 2017

Dnes má meniny
Elvíra
Zajtra má meniny
Cecília
dbart © 2017 :: Detské centrum Hviezdica Nitra :: webmail