Úvod arrow Inga Čierna
Inga Čierna

Inga Čierna

Ku kurzom plávania ma motivovala dcérka Andrejka

Plávanie dojčiat a batoliat sa mi zapáčilo už v roku 1996 z prozaického dôvodu. Zúčastnila som sa takého kurzu s našou dcérou Andrejkou. Videla som ako sa teší na každú lekciu, ako napreduje, takže keď sa mi naskytla príležitosť venovať sa deťom vo vode nezaváhala som. Od roku 2000 som sa snažila lekcie viesť podľa skúseností s mojou dcérou a čiastočne aj podľa seba v malom bazéniku v Krškanoch.

Cez kurzy a semináre k vlastnej inštruktorskej odbornosti

Som absolventkou prevádzkovo-ekonomickej fakulty, takže som si chcela doplniť vzdelanie. Vôbec to nebolo jednoduché, niekedy som mala pocit, že je to nemožné. V roku 2003 som navštívila vzdelávacie stredisko BANBY v Banskej Bystrici a stala som sa žiačkou Janky Potančovej. Dňa 22.4.2003 som získala osvedčenie pre odbornosť Inštruktora "plávania" dojčiat a batoliat vystavené na základe osvedčenia Ministerstva školstva Slovenskej republiky, pod číslom 84, zo dňa 22.2.1996. V rokoch 2003-2005 som sa zúčastňovala školenia Aliancie priateľov plávania kojencov a malých detí v Prahe. Ľudia, s ktorými som sa tu spoznala mi dali možnosť opakovane vidieť ich lekcie v Třinci (Eva Kiedroňová), v Olomouci (Nicol Richlíková).

Malý bazénik sme vymenili za väčší bazén

Náš bazénik mal výhodu rodinného prostredia len mi bolo ľúto, že ako detičky rástli bol pre ne malý. Mojím najčerstvejším cieľom bolo, aby sme mohli s deťmi plávať vo väčšom bazéne. Veľmi sa teším, že sa nám to podarilo a môžeme privítať našich návštevníkov v krásnom novom areáli. Verím, že všetci naši zákazníci tam budú chodiť s takou radosťou s akou ja chodím do tejto práce.

Teší sa na Vás Inga

"Skúsme vychovávať svoje deti tak,
aby nám mohli povedať: ďakujem Ti mama, ďakujem Ti otec."
 
Infolinka
Infolinka: 0948 527 183
Po-Pia, 9.00-17.00 hod.
Ďalšia ponuka
Stiahnite si
Zaujímavosti
Fotogaléria
Videogaléria
Návštevná kniha
Najnovšie aktuality
Kto má dnes sviatok?
Pondelok, 26. február 2024

Dnes má meniny
Viktor
Zajtra má meniny
Alexander
dbart © 2024 :: Detské centrum Hviezdica Nitra :: webmail